Jdi na obsah Jdi na menu
 


září 2008

 

Je to čím dál těžší cvaknout fotku, aby nebyla rozmazaná.  Nechápu, kde berou všichni ty fotky mladých pinčů ve správném postoji! Náš divoch ,se na chvíli nezastaví, natož aby se nechal upravit do nějaké pozice!
 Veškerou sílu a čas nám teď bere jeho temperament, dychtivost a touha po nových zážitcích. Ještě, že jsme na něho čtyři.

 Harry má dnes 14 týdnů, něco přes 9kg a roste z něj krásný pes! Perfektně se začlenil do naší "smečky"a taky je už rozumnější, poslušnější a klidnější. Máme radost, jak je šikovný co se týče čůrání - už čeká u dveří, když chce venčit. Doma ví, co může, co musí a co nesmí a respektuje to. Pokud občas zůstane sám doma, párkrát zakňučí, ale žádné sáhodlouhé vytí a naříkání se nekoná!

V září jsme se zaměřili hlavně na tzv. socializaci štěňátka, ve smyslu poznej, zažij, očuchej a  ochutnej vše. Naše psisko projevilo svůj temperament , zvědavost a odvahu v každé situaci - teda skoro v každé. Brždění osobního vlaku na nádraží a pískání výpravčího moc velké ovace nesklidilo. Ale napotřetí jsme zvládli i to.

 

Fotografie